пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Міні-альбом для подруги

Вітаю!

Є такі замовлення, які надихають мене неймовірно! особливо, коли це щось нове для мене, а замовниця довіряє повністю! Так було з цим міні-альбомом, який став подарунком для подруги, яка виїжджає закордон і в який замовниця вклеїть їхні спільні фото (навіть ще зі школи) для пам'яті. Я думаю, що це чудова згадка!

Отже, в процесі обговорення ми зійшлися на ненав'язливому простому романтичному стилі, мереживі і легкій нотці вінтажності. Альбом всього 15х15 см і має п'ять розворотів. В основі сторінок переплетений картон, а кріпиться все на кільцях, тому сюди ще можна щось вставити пам'ятне.На обкладинці поєднала бавовняну тканину в сердечки і сірий льон, А також додала шифонову квітку свого виробництва, вирубку, листочки і звісно мереживо.

Перший розворот навіть з папером мереживним. Це до речі чудова колекція від Echo Park "Reflections" - вона така ледь вінтажна, і про подорожі, і про спогади, і про сім'ю! Я її довго берегла, але для цієї роботи вона підійшла ідеально! А ще в цьому альбомі є невластиві для мене російськомовні написи) Все того, що замовниці так підходило, а мені теж треба кудись дівати все те,що якось випадково до мене втрапило на цій мові)


Тут підкладка для фото відкривається і сюди буде записана присвята-побажання


Другий розворот з мальованим бинтом під фото, старими листами і різноманітними годинниками
Третій розворот має розкладку гармошку під 7 фото, яка закривається на джгут і брадс


Так цікаво живиться поєднання простої мішковини із золотими елементами. Тут під брадсом висічка-годинник, відштамповка золотою пудрою на крафті і серветочка


А з іншого боку знову бинт та дерев'яні написи


Четвертий розворот ніжно-мереживний

І п'ятий розворот із золотими тичинками, відштампованими травами та кишенькою для дрібниць та фото


Хочу взяти участь в завдання:

Ну як вам альбомчик? Чекатиму ваших вражень!

З любов'ю, Люда