вівторок, 14 січня 2014 р.

Мій перший блокнот - "Книга радості"

Вітаю!

Уже потрохи закінчуються Різдвяні свята, а у мене перша не новорічна робота в цьому році) Але яка!!! Це я зробила собі своєрідний подарунок і здійснила свою мрію - перший мій блокнот "з нуля"! А чому він називається "Книга радості"? Тому що живе в місті Збаражі така собі дівчинка - Надійка Гербіш, і пише вона дуже добрі та теплі історії - до кави, до шоколаду... І от якраз в її книзі "Теплі історій до шоколаду" була оповідка "101 щаслива намистина". Її героїня завела собі зошита, в якому кожного дня записувала якісь радісні моменти. І от, прочитала я це оповідання будучи мало не в депресії, і вирішила, що буду таким чином виправляти свій настрій, адже кожного дня знайдеться хоч щось хороше, що викликає посмішку на наших устах і сонячні промінчики у наших душах.

А ось для Вас декілька уривків із зошита героїні:

- "Завести собі товстого зошита, щоби записувати не_притягнуту_за_вуха_радість щодня. Якісь дрібниці, що викликали щиру усмішку. Ніколи не писати для кількості - лише головне і справжнє. І не пропускати жодного дня! Бо ж навіть тоді, коли  здається, що Всесвіт розвалився, трапляється хоч одна маленька приємність. І - так- подарувати такі ж зошити Людочці, Інні й Олесі."

- "Читати багато натхненних і мотивуючих книжок, після яких хочеться жити. Щодня знаходити час хоча б для клаптика доброї прози чи поезії - але аж ніяк не обмежуватися робочим списком! А ще ж є блоги, листи, листівки, коментарі, записи в щоденнику, смс-ки. У Святому Письмі сказано, що "досвід приносить надію". Хороший досвід - власний чи інших людей - завжди вселяє сподівання на краще."

- "Сміятися багато! Надмірна серйозність до лиця лише переконаним Викрадачам Казок. "Від усмішки стане всім світліш...", чесно-чесно!"

- "Обіймати міцно! І неодмінно часто. Це так надихає і додає сил та впевненості."

- "Проводити час із рідними. Мабуть, лише в сім'ї можна знайти таку наснагу й підтримку, таку безумовну любов, яку більше ніде не зустрінеш. А якщо зараз хтось із родичів не обдаровує особливим теплом - завжди можна ж почати обдаровувати їх! Бо доброта й увага, як відомо, повертаються, наче бумеранг. У найпотрібніший для цього час."

Ви ще не втомились читати? Бо я можу і не зупинитись, так мені подобається цей твір! Але буду менше говорити, а більше показувати, бо фото у мене сьогодні теж багато))))


Ось такий мій красень! А тепер почнемо спочатку)))
Я вперше сама робила перепліт! Сторінки для блокнота я купала в ароматній італійській натуральній каві)))) На 65 листів (130 сторінок) я потратила 5 годин - з одинадцятої вечора і до четвертої ранку! Я підозрюю, що щось я робила неправильно і можна було спростити собі життя, але коли робиш собі приємність, то можна забути про правильність) Картина була неймовірна - велика миска з кавою посеред кухні, денце для печива, на якому сушилися листочки, звуки праски, яка якось витримала випробування (я не могла дочекатися, поки листки повністю висохнуть, і прасувала їх мокрими), а найголовніше всюдисущий і міцний запах кави ( мої руки і праска досі нею пахнуть). І ось що вийшло:


Центральним елементом є картинка із слоном, така собі асоціація на тему мультика "Вгору" ("Up"). Він мій улюблений і є уособленням для мене того, що якщо чогось хотіти, то це завжди можна здійснити. Слоник буде для мене таким нагадуванням)))) Зав'язується блокнот на бантик з мережева, яке я прихватила милим брадсиком, а під ним такий вирубний метелик)


Тут теж вирубна пташка (моя улюблена) і багато ніжних квіточок.


А тут ще такі метелики, присіли на хвильку перепочити)


Вигляд зверху: він вийшов у мене такий досить пухкенький, бо я спеціально не сильно пригладжувала сторінки, не рівняла їх, подобається такий їхній невимушено-романтичний вигляд.По краях я обшила його на машинці, на кінцях почепила металеві кутики. Всередині дуже товстий синтепон, тому він такий пухленький)Ось така закладочка. Там ще буде підвіска-дерево, але коли я докуплю затискач для неї)))


Форзаци:


Вигляд ззаду:


Напевне досвідчені майстрині знайдуть тут купу недоліків, але я отримала велике задоволення від його виготовлення. І в ньому так приємно записувати свої найпотаємніші думки та бажання!


Ось така я сьогодні романтична! Хай у Вашому житті буде багато радості! Так, щоб ніякого зошита не вистачило!


Візьму участь в завданнях: