понеділок, 24 листопада 2014 р.

Листівка і фото

Вітаю!

Так і не змогла придумати назву для цієї листівки, хоча вона поки що моя улюблена! Напевне вперше у мене так вийшло: придумала в голові і коли зробила, то не розчарувалася! Вона вийшла така красива! Ну вибачте за хвалькуватість, але в житті вона справді чудова))))))


Спонуканням до творчості стало наше нове завдання в блозі ARTClubUA "КРИЛАТІ ФРАЗИ" - завдання 2 - Мода
Тема листопада - Мода, а надихаючий вислів:  
"Якщо ти народжений без крил - не заважай їм рости" Коко Шанель.


Подивіться, яка натхненна картинка! я спати не могла, бо малювала собі в уяві майбутню листівку))) Руки чесалися, а добратися тепер мені до майстерні ой як не просто -здаю іспити в аспірантурі, часу нема зовсім((((( 

Отже, деталі:


В основі акварельний папір, фон створений за допомогою гарячого ембосування (резис-ефект) та спреїв від Фабрики декору, зверху проштампувала рукописним текстом.Метелики відштампувала та вирізала, додала вирубку-арку


Бордавий напис на чорному, гарячий ембосінг. Подобається, що його погано видно, треба постаратися прочитати))) Все зверху побризкала чорним акрилом.


Всередині поштампувала, задню стінку оформила штампом та кляксами

І про завдання:


Обов'язково загляньте в їх чудовий магазин


А ще в блозі Арт Клубу вийшло нове фотозавдання, яке логічно продовжує попереднє. Я запрошую Вас взяти участь і показати нам свої солодкі скарби. Я показую свою улюблені мафіни)


І в блозі ...precious memories, де я в ДК, теж нове цікаве завдання - фотографуємо пір'яМоя робота на банері)))) Фотографувала страусине пір'я, яке мені подарували на фермі. Ми приїхали туди уже вночі і нам провели екскурсію!


Ну ось нарешті все!

Чекаю Ваших відгуків!

Ваша Люда)