середа, 17 червня 2015 р.

Весільний подарунок

Вітаю!

Недавно ми з чоловіком побували на справжньому гуцульському весіллі! Одружувався наш дружба, а з своєю нареченою він познайомився на весіллі в Карпатах іншого нашого друга. Така сама історія і з ще одним хлопцем, який відсвяткував вже своє весілля минулого літа))))

Як ви розумієте, карпатський край багатий на красних наречених!

Я знову ж довго думала, як би так цікаво оформити наш зовсім не цікавий грошовий подарунок))) І так як весілля відбувалося в Косівському районі, вирішила для цього використати косівську кераміку.На обкладинці коробочки роздруковане фото кахлі майстерні "Дайте спокій" (я маю їх справжню кераміку, яку дуже люблю!) Дуже підійшли сюди листи з набору Curiosity від Kaisercraft.
Також додала сюди двох весільних голубів від Любці Пастушенко, яких пофарбувала і покрила глітером, а ще квітів, листочків та сизаль. Напис зроблений козацьким шрифтом)


Всередині це коробка-книжечка з фото молодят

В кишеньці є карточка для побажань та місце для грошей

Іншу сторону оформила як рамку-картину, з використанням висічок, вирубок та чіпборду від магазину Вензелик: "Любов" та "Пташенята з сердечками"Вигляд ззаду. Закривається коробочка на стрічку.


Візьму участь:Не могла пройти мимо цього завдання, бо цього виробника я обожнюю! Як уже писала, в роботі використовувала набір Curiosity від Kaisercraft.

Надихнулася своїм та весіллям друзів, які всі одружувалися в традиційному українському одязі)))


Чекатиму Ваших відгуків!

З любов'ю, Люда