неділя, 28 червня 2015 р.

Дитячий альбом "Софія"

Вітаю!

Ви напевне не знаєте (бо я вам не показую), але я багато останнім часом творю дитячих альбомів. І це так мені подобається!!! Дитячі речі виходять завжди ніжними і я вкладаю туди дуже багато любові)))

І ось такий альбом для дівчинки Софії я сьогодні вам покажу, Він має вісім розворотів і вміщає десь 100 фото.Обкладинка вийшла вся така позитивна) Тут і любимі всіма сови, і різні дівчачі ніжностіСпинка проста, але з милими детальками) Зав'язується альбом на мереживо
Перший розворот про привітання нового життя! Він весь такий квітчасто-метеликовий)Якщо потягнути за напис "Чудова мить", то відкриється ще одна сторінка з конвертиком, а під нею є ще місце для менших фото.


На другій сторінці є місце для запису метрики дівчинки


Другий розворот починає розказувати про перші місяці життя малечі)


Написи я всі штампую на кальці, вони так акуратніше вписуються)


Третій розворот зайчачий) Взагалі, побажанням замовниці було бачити в альбомі звірів, тому вони тут є найрізноманітніші!


Під завязкою ховається декілька підкладок для фото, а також місце для записівЧетвертий розворот мій улюблений! Він весь такий повітряний, що самій хочеться десь всістися там біля ведмедика на місяці і мріяти-мріяти-мріяти без зупину)))П'ятий розворот знову про звірів-друзів


Моя улюблена гармошка, на таку вміщається 7 фото!Шостий розворот про святкування дня народження)Сьомий розворот (дівчинка уже трохи виросла)І останній розворот вміщає теж багато фото і має таку кишеньку!А ось трохи фото з нічного процесу, як я майже вночі пакую альбом в коробочку)


Завжди стараюся ще зробити якийсь подаруночок до замовлення, цього разу таку листівочку)


А альбом полетить на конкурс:
Буду рада почути Вашу думку про мою роботу)

З любов'ю, Люда

7 коментарів: