вівторок, 22 вересня 2015 р.

Оформлення Handmade-магазину

Вітаю!

Літом у мене було цікаве замовлення від подруги, яка має магазинчик товарів ручної роботи. я з ними давненько співпрацюю і дуже задоволена. Але недавно вони переїжджали на нове місце і попросили мене допомогти із оформленням. Я погодилась і з скрапбукера перекваліфікувалася на швею, маляра та декоратора)

Спочатку покажу вам велетенську дерев'яну вивіску, яку я розфарбовувала. Я думала, що це буде зовсім легко, але виявилось що не зовсім))) У мене не так багато акрилових фарб, а кольори мали бути такі ж, як на їхніх візитках. Тому я трохи намучилася із підбором, а ще з розфарбовуванням дрібних деталей, а ще ж треба було робити це два-три рази!
Але вийшло дуже цікаво і замовникам сподобалось)


Логотип магазина взяв ідею з мого улюбленого мультика "Вверх", і тому працювати було ще приємніше)))


Також я робила ось такі панельки. Справа в тому, що стенд вони орендували і він був не дуже приємного синього кольору. Хотілося його зробити хоч трішки душевнішим. Тому ми придумали такі панельки з будиночками та кульками)


Будинки я теж розфарбовувала акриловими фарбами, а взяла їх в Sky Swalow Kiev


Кульки вирізала з обрізків тканини і пришивала разом із кольоровим джгутом


Друга панель дуже схожа, тільки тут ще є написБукви вирізала за допомогою дитячого трафарету з алфавітом)))


А ось фото на телефон із самого магазину, воно звичайно страшненьке, але в живу краще виглядає)))) Збоку ще є колони обклеєні мішковиною та мереживом, а також вся поверхня зверху в мішковині.Ось такий перший млинець) А як Вам?

Ну і якщо ви живете десь біля метро Осокорки, то заходьте в ТЦ Аркадія і на першому поверсі біля кав'ярні знайдете і цей магазинчик з моїми та іншими чудовими роботами!

А я побігла далі творить, у мене ну дуже напружений тиждень!

З любов'ю, Ваша Люда

3 коментарі: