середа, 16 вересня 2015 р.

Осінні листівки з Cherrylana designs

Вітаю!

Давно я щось не писала нічого і не показувала) Час якось невблаганно летить, а я не встигаю за ним. ось уже половини вересня нема, а в мене гора непоказаних робіт ще літа! І це я мовчу про інші справи, бо зі скрапом у мене ще останнім часом найкраща ситуація, а от навчання та інші проекти поки чекають((

Тому сьогодні я прийшла із листівкою (і не одною)!

Штампи, які я використовувала - це новий осінній резіз Cherrylana design. Він неймовірно красивий та надихаючий, я от уже тиждень зупинитись не можу, сиджу в майстерні і штампую, штампую, штампую... Заходьте у блог дивитись на новинки і переконайтесь самі! А ще ви можете виграти крутий набір штампів із нового релізу!

Ну а я на хвилі осіннього натхнення створила таку листівку. На кальці зробила гарячий ембосінг білою пудрою Набором штампів "Дерево" та додала золотистий напис "Тепла". Листочки на дереві трохи підфарбувала спреями. А фон під калькою намалювала сама спреями від Фабрики Декору та штампами ПараПтахи та листям з набору "Дерево".  Кальку пришила зверху і вийшов дуже цікавий ефект, закохана пара ніби захована)


Така вона вийшла справді тепла і дуже мила! Коли мені роботу хочеться "обіймати", це означає, що я задоволена, а таке буває не дуже часто)))

Листівка полетить на завдання:


Використані матеріали від Фабрики Декору:
Аква-спрей "Мятная свежесть"Аква-спрей "Солнечное утро"Аква-спрей "Голубые мечты", Аква-спрей "Апельсиновый нектар"Аква-спрей "Крепкий кофе"Клей "Универсальный 100"

Я скоро повернуся, а ви пишіть, чи сподобалась вам ця листівка)))

З любов'ю, Ваша Люда