понеділок, 5 жовтня 2015 р.

Я уже не знаю, як називати ці пости з блокнотами)))

Вітаю!

Я до вас сьогодні знову з порцією блокнотів для магазину. Так, я їх роблю такими партіями 5-10, а інколи й більше штук, і дуже приємно, що власниця сама дзвонить і просить зробити чим швидше, бо вони у них всі розходяться.

Правда, на днях у мене все-одно був невеселий настрій, бо я підрахувала, що хоч я так багато зараз працюю на замовлення, а виходить тільки окупити своє хобі. І тут мені дуже допоміг чоловік, який замість того щоб сварити мене за розтрачування сімейного бюджету, сказав що у мене ще добре виходить))) Адже творчість має приносити задоволення!

Перейду нарешті до блокнотів, сьогодні вони у мене всі зовсім різні!

Перший - такий позитивний кулінарчик. До магазину він так і не дійшов, бо його забрала дуже хороша людина, і я рада що він тепер її тішить,Ця тканина просто чудо, така мила. І блакитні кольори сюди так гарно вписалися, взагалі, палітра мені дуже подобається!


Вилки-ножички від Любці ПастушенкоІ всередині красиві сторінки і форзаци, теж на кулінарну тему)

Для:


Другий блокнот - сама вишуканість і простота! Обтягнутий коричневим шкірзамінником (дуже якісним, мій брат з таким уже другий рік ходить на навчання, а він як новенький!) і бронзовою рамкою.


Для записів роздумів, спогадів, історій. Підійде і для жінок, і для чоловіків, чи ні?)))


Форзаци дуже круті!


І третій блокнотик дуже романтичний, з вінтажними трояндами усюди: і на тканині, і на папері, і навіть на метелику та стрічці!
І форзаци теж квіткові)


З ним хочу прийняти участь у 
Мій вінтаж такий романтично-рожевий))І це до речі, ще не все, я ще повернуся скоро, з блокнотами))))

Бувайте!

З любов'ю, Ваша Люда