четвер, 31 грудня 2015 р.

Наша ялинка-2015

Вітаю вас, любі мої!

В блозі Cherrylana designs вийшов останній вікенд цього року зі мною, де я озказую про нашу ялинку та інші прикраси. Вирішила ним поділитись і тут!


 Вже так скоро Новий рік, на який всі покладають надії, будують плани і до якого активно готуються! Я теж вся погрузла в передсвяткових клопотах! І сьогодні розказуватиму вам, як ми з чоловіком прикрасили наш дім.
Зазвичай ми це робимо десь 31-ого числа годині так о 9-тій вечора, але заради вас ми постаралися раніше))) 

Ялинку живу ми не ставимо, бо це суперечить нашим поглядам: дуже шкода потім бачити їх на смітнику. Але і штучну ялинку мій чоловік відмовляється купляти. Тому у нас кожного року якийсь новий дизайнерський варіант: була ялинка з картонної коробки від шафи, ялинка-повтор "йолки", ялинка з шариків і тд. А цього року у нас геометрична ялинка в українському стилі в техніці скрапбукінг!Такі трикутники були властиві для графіки поч ХХ ст і вони є невід'ємною частиною українського стилю (такий напрям в архітектурі та живописі, найулюбленіший мій представник - Кричевський). Основа ялинки зроблена з дуже важливого скрапового матеріалу - з малярного скотчу))) Я спочатку клеїла тонкішим контури, тоді деякі трикутники заповняла ширшим скотчем, а в деякі вирізала з нього маленькі трикутники.


Великі трикутники заповнювала де-не-де скраппапером, не пожаліла для цього діла навіть Графіку порізати))))  А на вершечку ялинки різдвяна зірка!
Також я виготовила двосторонню гірлянду. На першій стороні напис "З новим роком!"(як вирізала трикутнички покажу в кінці поста). Букви намалювала за допомогою трафарету, вирізала і покрила золотою пудрою для ембосінгу, посадила їх на овальну рамочку, додала трохи штампів, які теж запікала золотою пудрою і вирізала. Використала такі штампи: Набор штампов "Снежинки""Сосна в снігу"Набор штампов "Хатки"Штамп "Зимний кофе", "Різдвяна зірка".Посередині такі прапорці з соснами та гарячою чашкою

На другій стороні напис "Христос рождається"

На Свят вечір я цю гірлянду переверну на цей бік)Посередині помістила різдвяну зірку, церкву та хатки

Також прикрасила і нашу бібліотеку - на ній зроблена минулого року гірлянда з сосни, шишок і паперових квітів.


А також тут примостилися прекрасні скляні розписані підсвічники, які ми привезли цього року із Бережан

Ну і покажу нашу тумбочку для дисків, на якій знаходяться вогні, іграшки інший декор, який мав би бути на нормальній ялинці)))


І ця листівка теж тут як прикраса на в'язаній бабусею серветці


І я намалювала для вассхему, як я економно вирізала трикутники для гірлянди, вони у мене 9х14 см


І наостанок - різдвяна казка!Ну як вам наші старання? Бо ми задаволенні))) Потрохи нарешті з'являється святковий настрій, хоч відсутність снігу його трохи псує! 

Бажаю вам, дорогенькі, спокійної підготовки та щасливих радісних свят! Хай буде у вас мир на серці і любов! Наступний рік точно буде чудовим та вдалим!)))

З любов'ю,
Ваша Люда