середа, 16 грудня 2015 р.

МК Вишивка на листівці та геометрична листівка

Вітаю!
В блозі Cherrylana designs вийшов недавно мій майстер-клас з вишивки на листівці з допомогою штампів. Поділюся ним і тут))

Раніше, на початку мого захоплення скрапбукінгом, у мене було з десяток простеньких (в основному текстових штампів) і чотири чорнила з художнього магазину))) А тепер я власниця цілого скарбу штампів Cherrylana designs, тому просто штампувати мені, бачте, уже стало нудно, і я починаю знущатися над бідними штампиками як можу))) Тому сьогодні ми ними вишиватимемо!Отже, для роботи нам буде потрібно:
- заготовка для листівки 10х15 см
- шматочок картону, на якому і будемо вишивати 9х14 см
- нитки (у мене для в'язання та ірис, але можуть бути які завгодно!)
- голка чи шило
- тонкий напівпрозорий папір (я взяла той, яким взуття обгортають в коробках в магазині)
- штамп
- чорнила
- малярський скотч

Спочатку я приклеїла мій тонкий папір малярським скотчем до картону (той що 9х14 см), а тоді відштампувала на ньому Дівчинку в ромашці, яку ми і будемо вишивати!Тоді шилом чи циганською голкою робимо проколи по контуру нашого малюнку, я почала з пелюсток троянди. Якщо нитка, якою ви вишиватимете, тонка, то треба проколювати звичайною голкою, щоб не було великих дір.


Ось наші пелюстки уже з дірочками:

Закріпляю нитку з іншого боку на малярський скотч. У мене там бачите уже були якісь інші проби, які пішли на чорновик) 


А тоді швом назад голка починаємо прошивати пелюстки по контуру шов за швом!

Краї нитки знову закріпляємо. Ми будемо цю сторону клеїти ще до основи, тому вистачить нам і міцності малярського скотчу.


На цьому етапі до мене зайшов чоловік і зробив фото зі словами: "Жінка-рукодільниця - горе в сім'ї!")))))Тепер беремося за складний етап: личко та волосся дівчинки. Так само робимо спочатку дірки голкою, а тоді прошиваємо.
 

І цю ж процедуру повторюємо із листочками.


І на останок: червоний бантик, жовта серединка ромашки, а також очка та ротик)))


А тепер зриваємо наш папір. Робиться це дуже легко, між нитками треба допомагати собі голочкою і "колупати" його легенько. 


Ну ось: вишита дівчинка та оригінал)) у мене вона не спить!


Тепер беремо шматочок кальки, та штампуємо напис "З народженням донечки!"


А тоді паличкою для квілінгу чи ручками закручуємо краї


І приклеюємо до листівки трошки горбочком) Додала тут ще трошки милих квіточок з наборів "Хлопчик в троянді" та "4 сезони", а також сердечко. Кріпимо нашу композицію до основи, я це зробила за допомогою залишків від чіпборду, а ви можете і на об'ємний скотч, якщо довіряєте йому)


І ось що у нас вийшло!


Візьму участь в:


Ну а друга листівочка якраз класична і така, як я дуже люблю! Тут я використовувала напис "Дякую тобі за все!" та фонові трикутники.


На основі я легенько намалювала обрис серця, посередині відштампувала напис, а тоді навколо нього трикутники різними кольорами,щоб форма серця збереглася)Просто, але чоловікові моєму якраз дуже сподобалось)))
Надіюсь, що я вам тут нарозказувала і напоказувала чогось корисного та цікавого! Буду рада бачити ваші відгуки чи питання в коментарях!

З любов'ю,

Ваша Люда