середа, 16 грудня 2015 р.

Поштові листівки

Вітаю!

Я сьогодні з поштовими листівками, які створилися для Cherrylana designs. 

Не знаю як ви, а я завжди мріяла робити свої власні поштові листівки! Це ж так радісно творити спочатку вісточку своїми власними руками, писати в ній добрі побажання, красиво загортати і відправляти рідній людині в якесь далеке місто... А тоді чекати відповіді, декілька разів на день відкривати поштову скриньку, а тоді одного разу побачити там його, листа, і побігти швиденько читати його і плакати від зворушення!

Я правда раніше теж не розуміла посткросінгу і всього цього обміну листівку, але все це було того, що я не пробувала))) Тому, коли я побачила в новинках набір штампів "Поштова Картка", то стрибала від радості! І створилася у мене партія своїх поштових листівок в саморобних конвертах, які я вам зараз детально покажу)З іншого боку прикрасила конверти набором штампів "Сніжинки"А в середині уже живуть святкові привітання!Тепер про кожен набір окремо. Я їх робила по двоє майже однакових, тільки один чорного кольру, а інший коричневого. Всюди на конвертах написи у мене із набір штампов "Теплі вітання"
Цей конверт  прикрашає ще життєрадісний набір штампів "Хлопушка" А всередині ось такі сяючі листівки. 

Тут я робила гарячий ембосінг штампами "Сосна в снігу",  набір штампів "Конфеті"напис "Веселих свят"сніжинка з набору "Солодке життя". Фон створила за допомогою спрею.


Фотоапарат погано зловив колір цієї зеленої пудри: вона неймовірно красивого смарагдового кольору з благородною бронзою!

З іншого боку кожна листівка теж оформлена по різному, але все це той самий набір штампів "Поштова Картка"! Уявляєте, скільки всього можна придумати із ним одним! Цей бік теж фарбувала спреєм. А ще тут навіть є посилання на мій блог)))

Наступна пара - смачна та солодка, і дуже гаряча)))

Тут використала елементи із набору "Солодке життя"  та набору штампів "Латте-арт". Фон фарбувала рожевим та помаранчевим спреєм, штампувала снігом, а чашки та макарони розфарбовувала та вирізала окремо.Чашка трохи піднята на вспінені квадратики


І така ось інша сторона:

В третьому на борі на конвертах "Упряжка з оленями"

А в листівках використовувала набір штампів "Хатки" та набір штампів "Сияющие звёзды"


Тут я робила ембосінг прозорою пудрою, тоді розфарбовувала дистресами та спреями. Додала звичайним штампуванням напис та зірки

Ця листівка насправді така ніжна, що на фото здається майже однотонною. Насправді вона світліша, а самі хатки та церква виразніші. Ще й все має ледь помітний ніжний блиск.

І друга сторона з красивим написом, зафарбована коричневий спреєм (як би мала більше часу, бо робила б це кавою чи чаєм).Ось така у мене вийшла серія. Я здійснила свою мрію про власні поштові листівки і дуже раджу і вам спробувати! Вам обов'язково сподобається отримувати ці милі вісточки)) Для початку надішліть щось найріднішим людям, які не поруч з вами. А тоді спробуйте обмінятися з друзями із соцмереж. 

А я візьму участь в:


Та додамся в Галерею Декабря

З любов'ю,
Ваша Люда


Немає коментарів:

Дописати коментар