вівторок, 22 липня 2014 р.

Кулінарний блокнот солоденький

Вітаю!

Показую третій блокнот із замовлення, для дівчини замовника, молодого кондитера, як каже він сам))) Це кулінарна книга для десертів, яка чудово підходить для молодої дівчини!Дуже мені подобається картинка) Внизу наклеєний размальований чіпборд-кексик, а вгорі така симпатична металева ложечка, прикріплена брадсом. Зав'язується блокнот на стрічку
 Вийшло дуже ніжно і по-дівчачому)І розділювачі, їх шість: "Тістечка", "Пироги", "Солодкі страви", "Торти", "Напої і морозиво", "Варення". За основу взяла український декоративний глянцевий папір "Поділля", декорувала роздруківками, папером з різних колекцій, наклейками. На всіх розділювачах ззаду є конверти для записів, на них теж місце для рецепту)

Багато вирізала цього разу дрібних елементів) Кулінарчик вийшов справді дуже солодким і молодій господині сподобався! Я така задоволена цим замовленням і замовником! Рада, що людина сприймала всі мої ідеї і давала мені повну волю) 

Ну а тепер про завдання:
Думаю, тут все зрозуміло, яка дієта з такими солоденькими рецептами))) А картинка на обложці дуже класно все ілюструє)))

Дякую, що ви зі мною!Скоро почуємось)