четвер, 25 вересня 2014 р.

Листівка "Ти в моєму серці"

Вітаю!

Пишу Вам з далекого Монастириська, з дому батьків, загорнувшись в теплий плед і попиваючи смачний чай)
Приїхала сюди по роботі над своєю дисертацією, брала інтерв'ю сьогодні в старих лемків, а завтра буду працювати в музеї) 
Але не можу не розказати Вам про нове завдання в блозі Art Club UA, точніше про цілу нову серію! Називатись вона буде "Моя країна" і в ній ми вам розказуватимемо про наймальовничіші міста нашої країни, а ще пропонуватимемо, надихнувшись ними, створити роботу!


Отже, зустрічайте: "Моя країна" - завдання №1 - 9-арковий міст. В блозі ви прочитаєте, які умови на вибір ми вам пропонуємо і зможете додати свою роботу! Ми дуже чекатимемо)))

А я створила таку листівку і виконала такі умови:
2. Зробити вертикально-орієнтовану роботу - тобто, розмір об'єкту по вертикалі має бути більше за горизонтальний щонайменше (!) в 1,5 раза;
3. Використати в роботі 9 штук одного з елементів - будь-то 9 квіточок, напівперлин, стразів, видів паперу і т.д.В основі перламутровий сірий картон, вирубка теж з такого зроблена, прикрашено гіпсовими та в'язаними квітами, напівбусинами (дев'ятьма))), в центрі бант з шеббі-стрічки і замочок з ключиком))) На кальці з нотним малюнком зробила відтиск штампом, додала дерев'яне сердечко!


Листівка вийшла такою ніжною і символічною)

Використовувала такі ножі від Spellbinders S5-158 Nestabilities - Timeless Rectangle
А також:

Я уже писала, що вересень для мене - це ніжність і справжність! Все стає таке зворушливе, хочеться до всіх горнутися і шукати тепла) Я завжди закохувалась осінню)) І листівка про теж, про любов, ніжність і справжність!3 коментарі:

 1. Дуже гарна листівка! Дякуємо за участь у завданні Spellbinders в Україні!:)

  ВідповістиВидалити
 2. Листівка дуже ніжна і кольорова гамма така повістряна... дуже гарно!
  Дякую від блогу "Ванільні мрії")

  ВідповістиВидалити
 3. Очень красивая открыточка!!! Спасибо, что творите с блогом АТ!

  ВідповістиВидалити