понеділок, 15 лютого 2016 р.

СП "Веснянка" в ArtClubUA

Вітаю!

А в блозі ArtClubUA стартував такий ніжний СП "Веснянка"! Адже передчуття весни шалено надихає, знаю за собою)))) Тому ми і пропонуємо створити Вам весняну рукодільну роботу з ОЕ на вибір: 
Весняні квіти або гілочки
У мене листівок дві, і перша дуже символічна, як на мене, адже вона не тільки із моїми улюбленими весняними квітами, а й частиною уже мене самої - вишневим цвітом!))) Ну насправді, то це яблуня, але я собі вірю в інше!


Я подумала, що в мене просто обов'язково мають бути такі штампи! А так як на Новорічному скрап-ранку, який організовувала Лена Моргун, я виграла сертифікат в магазині Лесі Згарди, то мрія скоро здійснилася)))


В основі красивого м'ятного кольору папір із ластівками, зверху калька, бо мені дуже подобається цей ефект приглушеності.А ось самі гілочки я відштампувала і розфарбувала спреями від Фабрики Декору.


Напис відштампувала чорними чорнилами і запекла прозорою пудрою для ембосінгу.Ну і додала трохи рідких дотсів і дропсів.


Використані матеріали:
- ШТАМП "HELLO" Лесі Згарди
Аква-спрей "Крепкий кофе" Фабрика Декору

Для завданнь:


І галереї:

Друга листівка із ще одними прекрасними весняними квітами - тюльпанами! Це нові штампики від Cherrylana designs


Я їх відштампувала на кальці і розфарбувала знову ж таки спреями. Це мій улюблений спосіб!


А ось ніжки тюльпанів відштамповані на фоні прозорою пудрою від Фабрики Декору і теж розфарбовані. Тоді спреями я розфарбувала решту площі. Напис зроблений тим самим способом, що і в попередній листівці.


І звісно, без прозорих капельок не обійшлося)


Використані матеріали:

Для завдання:

Чекаємо вас у нашому СП!

З любов'ю,
Ваша Люда