пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

Листівка "Вибач..."

Вітаю!

Я сьогодні із ще однією листівкою для СП "Штампуем к весне вместе!" від Cherrylana designs. Нагадую, що в першому етапі треба зробити листівку із використанням ембосінгу - гарячого чи холодного.

Ця листівка для тих, у кого ні фену, ні папок для тиснення нема))) Цей спосіб може спробувати будь-хто. Я навіть зняла міні-МК. Нам потрібен тільки картон, лінійка і паличка для біговки - це може бути такий спеціальний інструмент для тиснення як у мене, може бути ручка, яка не пише або спиця, будь-що чим ви зможете тиснути на папері узор! А також звісно штампи: у мене Пташка та напис Вибач. Я просто зробила лінії під різним кутом нахилу, вийшла така собі павунка. А картон із написом пробігувала рівними лініями. 
Цим же способом можна і "малювати" на папері якісь нерівні лінії, варіантів таких фонів буде безліч, експериментуйте!І вийшов у нас такий мінімалізм! Хіба можна не вибачити цим милим очкам? Я б здалась одразу)))
Бувайте!

З любов'ю,
Ваша Люда

7 коментарів:

 1. Отличная идея и очень милая открыточка!

  ВідповістиВидалити
 2. Милейшая открытка! Спасибо от блога Бумажное Вдохновение

  ВідповістиВидалити
 3. Милая открыточка! Спасибо от блога Бумажное вдохновение!
  6. В посте должен быть указан спонсор по текущему заданию с активной ссылкой!

  ВідповістиВидалити
 4. Классный пингвин! Спасибо от Скрапнутых!

  ВідповістиВидалити
 5. Людмила, милая открыточка получилась! К сожалению, мы не можем принять Вашу работу на конкурс!! Согласно Правил участия в задании п.6 В посте должен быть указан спонсор по текущему заданию с активной ссылкой!
  С уважением Клуб "Бумажное вдохновение!"

  ВідповістиВидалити
 6. Классная открытка! Спасибо от Скрапнутых.

  ВідповістиВидалити
 7. Какой мимишечка) Прелестно. Спасибо, что творите со Скрапнутыми.

  ВідповістиВидалити